Gruntu

Działka pod zastaw

Kredyt bez BIK pod zastaw działki uzyskują u nas osoby i firmy które przekazały jeden z dwóch wymaganych przez nas dokumentów - prawa własności posiadłości i dokument świadczący o planie zagospodarowania ziemii. Nasz klient podejmujący kredyt może posiadać długi, a także komornika - ofertę i okoliczności uzyskania pożyczki możemy ustalić z każdym indywidualnie, aby były one odpowiednie do potrzeb kredytobiorcy. Wniosek o kredyt pod zastaw działki rozważany jest na przestrzeni 24 godzin, natomiast umowa może zostać spisana nawet w czasie 3 dni roboczych.

Kredyt pod zastaw domu

Dajemy niezwykle solidne warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Aż do 50% wartości posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki oferuje nasza firma finansowa.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To doskonała forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów wymagamy, aby otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyt pod zastaw działki

To kapitalna forma zyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, aby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.