Innych

Kredyt pod zastaw – ekspresowo, bez zaświadczeń

Przyznajemy również kredyty gotówkowe pod zastaw innych cennych i drogich przedmiotów, które są w posiadaniu interesanta. Klient może oddać w zastaw u nas np. dzieła sztuki, złoto lub kosztowną biżuterię. Ze swojej strony dajemy całkowitą dyskrecję i zaadaptowanie warunków umowy do wymagań interesanta - również jeżeli chodzi o czas trwania umowy jak i stopień oprocentowania w skali roku lub miesiąca.

Kredyt pod zastaw działki

To kapitalna forma zyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, aby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyt pod zastaw domu

Dajemy niezwykle solidne warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Aż do 50% wartości posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki oferuje nasza firma finansowa.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To doskonała forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów wymagamy, aby otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.