Innych

Kredyt pod zastaw – ekspresowo, bez zaświadczeń

Przyznajemy również kredyty gotówkowe pod zastaw innych cennych i drogich przedmiotów, które są w posiadaniu interesanta. Klient może oddać w zastaw u nas np. dzieła sztuki, złoto lub kosztowną biżuterię. Ze swojej strony dajemy całkowitą dyskrecję i zaadaptowanie warunków umowy do wymagań interesanta - również jeżeli chodzi o czas trwania umowy jak i stopień oprocentowania w skali roku lub miesiąca.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To doskonała forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów wymagamy, aby otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyt pod zastaw działki

To kapitalna forma zyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, aby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki oferuje nasza firma finansowa.

Kredyt pod zastaw domu

Dajemy niezwykle solidne warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Aż do 50% wartości posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.