Pod zastaw – Hipotekę

Otrzymanie kredytu bez BIK na dobrych i najkorzystniejszych zasadach można zorganizować zastawiając swoją nieruchomość. Po wielokroć przedsiębiorcy lub osoby prywatne decydują się na wykonać tego typu krok - dlatego że jest to bezpieczna i szybka postać pożyczki - tym bardziej, że nie potrzeba do niej posiadać zdolności kredytowej oraz innych dokumentów które uniemożliwiłyby okazję podjęcia wierzytelności.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To doskonała forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów wymagamy, aby otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyt pod zastaw działki

To kapitalna forma zyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, aby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyt pod zastaw domu

Dajemy niezwykle solidne warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Aż do 50% wartości posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki oferuje nasza firma finansowa.