Mieszkania

Pożyczka hipoteczna pod zastaw mieszkania

Kredyt gotówkowy którego gwarancją jest zastawienie mieszkania może zostać zakończony nawet w ciągu 24-48 godzin (wyłącznie w okręgach wielkich miast). Wniosek analizowany jest bez przekładania świadczeń ZUS czy z Urzędu Skarbowego, a również zaświadczenia o zarobkach i potwierdzenia zdolności kredytowej. Dla nas najważniejszą gwarancją jest majątek - gwarantujemy dyskrecję i bezpieczeństwo. Czas trwania umowy musi wynosić minimum 6 miesięcy - stawka oprocentowania zależna jest od wielu czynników, stąd staramy się zawsze dopasować ją osobiście do wymogów kredytobiorcy.

Kredyt pod zastaw działki

To kapitalna forma zyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, aby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To doskonała forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów wymagamy, aby otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki oferuje nasza firma finansowa.

Kredyt pod zastaw domu

Dajemy niezwykle solidne warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Aż do 50% wartości posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.