Maszyn

Maszyny jako zabezpieczenie kredytu

Zwłaszcza biznesmeni zdają sobie świetnie sprawę z tego jakie korzyści daje płynność finansowa - jako że mogą za pomocą niej inwestować w dodatkowe plany. W rzeczy samej wobec tego nasze przedsiębiorstwo finansowe udziela pożyczek pod zastaw maszyn budowlanych i sprzętów rolniczych - zarówno firmom jak i osobom prywatnym. Z racji zastawienia maszyn, które w danym {czasie nie są użytkowane - przedsiębiorca może otrzymać środki na dalszą działalność lub rozbudowanie inwestycji. Nasi klienci nie są do tego zobowiązywani do pokazania dokumentów takich jak zaświadczania na rzecz ZUS, KRUS czy Urzędu Skarbowego. Nie sprawdzamy także wpisu do indeksu w BIK czy KRD - akceptujemy także zadłużone maszyny budowlane i sprzęt rolniczy.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To doskonała forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów wymagamy, aby otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyt pod zastaw działki

To kapitalna forma zyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, aby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki oferuje nasza firma finansowa.

Kredyt pod zastaw domu

Dajemy niezwykle solidne warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Aż do 50% wartości posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.