Gruntu

Działka pod zastaw

Kredyt bez BIK pod zastaw działki uzyskują u nas osoby i firmy które przekazały jeden z dwóch wymaganych przez nas dokumentów - prawa własności posiadłości i dokument świadczący o planie zagospodarowania ziemii. Nasz klient podejmujący kredyt może posiadać długi, a także komornika - ofertę i okoliczności uzyskania pożyczki możemy ustalić z każdym indywidualnie, aby były one odpowiednie do potrzeb kredytobiorcy. Wniosek o kredyt pod zastaw działki rozważany jest na przestrzeni 24 godzin, natomiast umowa może zostać spisana nawet w czasie 3 dni roboczych.

Kredyt pod zastaw domu

Dajemy niezwykle solidne warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Aż do 50% wartości posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To doskonała forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów wymagamy, aby otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki oferuje nasza firma finansowa.

Kredyt pod zastaw działki

To kapitalna forma zyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, aby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.