Papierów wartościowych

Pożyczka może być zabezpieczana papierami wartościowymi

Także papiery wartościowe mogą być jak hipoteka w kredycie pod zastaw. Nasza firma realizuje pożyczki bez BIK na bazie otrzymania akcji, funduszy inwestycyjnych, polis ubezpieczeniowych i weksli. Warunki uznania takiego kredytu omawiamy z klientami indywidualnie zwracając uwagę na to, tak aby oferta była pożądana i słuszna do wartości zastawianego dokumentu. Każdemu klientowi zapewniamy dyskrecję i całkowity profesjonalizm - nie wymagamy zaświadczenia o zarobkach ani zdolności kredytowej.

Kredyt pod zastaw działki

To kapitalna forma zyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, aby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To doskonała forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów wymagamy, aby otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyt pod zastaw domu

Dajemy niezwykle solidne warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Aż do 50% wartości posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki oferuje nasza firma finansowa.