Papierów wartościowych

Pożyczka może być zabezpieczana papierami wartościowymi

Także papiery wartościowe mogą być jak hipoteka w kredycie pod zastaw. Nasza firma realizuje pożyczki bez BIK na bazie otrzymania akcji, funduszy inwestycyjnych, polis ubezpieczeniowych i weksli. Warunki uznania takiego kredytu omawiamy z klientami indywidualnie zwracając uwagę na to, tak aby oferta była pożądana i słuszna do wartości zastawianego dokumentu. Każdemu klientowi zapewniamy dyskrecję i całkowity profesjonalizm - nie wymagamy zaświadczenia o zarobkach ani zdolności kredytowej.

Kredyt pod zastaw działki

To kapitalna forma zyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, aby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki oferuje nasza firma finansowa.

Kredyt pod zastaw domu

Dajemy niezwykle solidne warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Aż do 50% wartości posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To doskonała forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów wymagamy, aby otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.